Proč venkovní reklamu od nás

Umíme vybrat vhodný typ venkovní reklamy a umíme najít správné lokality.  Bouráme mýty typu : „pouze D1 a nebo Jižní spojka v Praze“ apod.  My se snažíme venkovní reklamou cílit.

K čemu je 50.000 zásahů na dálnici z Prahy do Brna když akce probíhá lokálně třeba v Táboře ? My víme jak vypadá spádová oblast Tábora, my také víme jaké je mobilní chování obyvatel a jaká cílová skupina je ochotná sednout do auta a jet na kulturní akci z Prahy/Brna do Tábora. A to je jen jeden příklad z mnoha.

Jak je asi účinný pro nové návštěvníky plakát, který  propaguje festival v Ostravě a je utopený v Praze  na okruhu mezi desítkami dalších nosičů, které propagují ve stejném období  festivaly v okolních krajích ? Kde je hlavní potenciál pro Ostravský festival ? Není vhodnější zacílit na mladou a střední generaci, která je zvyklá jezdit vlakem ? A to přímo na hlavních nádražích  napojených aglomerací ?

Známe dojížďkové proudy a pro Váš koncert v okresním městě  vyhledáme ty nejlepší  lokality, které upozorní zejména tu populaci, která město běžně využívá jako kulturní a obchodní centrum. Jak je to daleko ? A která sousední města jsou takto napojená ?

Umíme vybrat takové technické podmínky kontaktu, které umožní  prezentovat Vaší akci. Seznamy hudebníků, seznamy termínů koncertů nepatří na nosiče na silničních komunikacích.  Je třeba najít nosiče zaměřené na chodce a osoby, které mají potřebný čas a výhled. Toto nabízí například pěší  zóny, čerpací stanice, zastávky, křižovatky se semafory a další.

Poskytovatelé venkovní reklamy připravují čísla hrubých zásahů a my jsme u toho. Jakmile dojde k uvolnění těchto dat tak budeme první, kdo poskytne i Vám detailní rozbor koho a jak Vaše reklama zasáhla.